Vyhľadávanie
V ponuke je 7 nehnuteľností.

Priestory na podnikanie (kancelárie, sklady, ubytovne...) - GALANTA

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Galanta
Obec: Galanta
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 5000 m2
ID inzerátu: 78
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

IP 78
ponúkame nehnuteľnosti na prenájom spolu s doplnkovými službami.
Náš tým pozostávajúci od právnikov, administratívnych spolupracovníkov, stavebníkov, údržbárov, mechanikov, elektrikárov až po svedomité upratovačky je k dispozícii k požiadavkám nájomníkov aj na individualizáciu prenajatej nehnuteľnosti.

AK HĽADÁTE V GALANTE NEHNUTEĽNOSŤ NA PRENÁJOM U NÁS TO URČITE NÁJDETE


Kancelárie
vyše 3400 m2 kancelárskych plôch, vyše 140 kancelárskych miestností a to v 4 objektoch.
Každý subjekt v nájme má svoje označenie na informačnej tabuly, má pridelenú poštovú schránku. Samozrejmosťou sú na úrovni udržiavané sociálne zariadenia v dostatočnom počte.


Sklady haly
vyše 12 000 m2 hál a skladov v rôznych stavebných úrovniach. Začnúc jednoduchými spevnenými plochami a plechovými prístreškami až po zateplené vykurované montážne haly so žeriavmi s vlastným sociálnym zázemím a s kanceláriou.
Haly-sklady sú v rozlohe od pár metrov štvorcových až po 3000 m2. S niektorými sa veľkosťou rozlohy vieme prispôsobiť požiadavkám nájomcov. Manipulačné a vykladacie plochy ako aj možnosť parkovania je pri všetkých týchto priestorov sú samozrejmosťou. Ku všetkým nehnuteľnostiam vieme zabezpečiť aj potrebné sociálne zázemie.


Parkovanie
vo vonkajších ako aj vnútro areálových priestoroch o výmere viac ako 10 000 m2.
Veľká časť parkovacích miest-plôch sú v oplotených, kamerami zabezpečených areáloch. Parkovanie tak pre PKW, karavany, ako aj pre LKW (aj s možnosťou samostatne zaparkovať prívesy aj návesy) je možné zabezpečiť jednorazovo s platbou na mieste, alebo krátko alebo dlhodobo na základe zmluvnej dohody s výraznou zľavou. Prístup k zaparkovaným vozidlám je 24 hodín /365 dní.


Ubytovňa
k dispozícii dve ubytovne. Väčšia ubytovňa s kapacitou pre 65 ludí so samostatným vchodom bez zariadenia má rozlohu 1200m2. V pivnici sa nachádzajú skladové priestory, fitnes a bar. Na prízemí budovy sú sociálne priestory, kuchynka, spoločenská miestnosť a 10 spální. Poschodie ubytovne pozostáva z ďalších 11 spální a sociálnych priestorov. Ubytovňa prešla v roku 2019 čiastočnou rekonštrukciou.

Menšia ubytovňa pre 35 ľudí s rozlohou 320m2 má vlastný vchod a nachádza sa na prvom poschodí ďalšej budovy. Vybavená je s kuchynkou, sociálnymi priestormi a s 11 spálňami.


Garáže
Sú rôznych veľkostí od 15m2 až po 60m2. 15m2 garáže sú klasické betónové a tie väčšie sú murované z tehál. Vybavené sú elektrickou sieťou na 220V/380V.


Virtuálne sídlo
možnosť zriadenia virtuálneho – registračného sídla pre právnické osoby v našej administratívnej budove. Získajte reprezentatívnu adresu sídla v najznámejšej budovy v Galante. Sídlo na dobrej adrese pridáva Vašej firme na hodnote. Ku každému sídlu Vám zabezpečíme označenú poštovú schránku.

Kancelárie sú strážené tak fyzicky, ako aj technickými zariadeniami s alarmom a kompletným kamerovým systémom. Cez deň pre zabezpečenie nerušeného užívania nami prenajatých nehnuteľností sú k dispozícii údržbári ako aj upratovačky.

V našom areáli je aj súkromná materská škôlka.


Cena DOHODOU.


Imperial Property
Realitný poradca Ján Just
0902 466 349

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Ján Just
Telefón:+421 902 466 349
E-mail:jan.just-ZVNC-imperialproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.